Kadınlar için sağlık beslenme zayıflama diyet güzellik bakım moda hakkında geniş bilgiler içeren kadın portalı

Doğru Kıyafet Seçimi

Doğru Kıyafet Seçimi Yorumlar: 0 Okunma: 1802

Bayanların genel sorunlarından birisi de doğru kıyafetin seçimi hakkındadır. Günümüzde birçok bayanın alışverişi devamlı yapmasıyla yeterli derecede kendisine ait gördüğü kıyafetleri bulmakta zorluk çektiğini biliyoruz. Böyle durumlara karşı yararlanmanız açısından yazımızı okuyarak, sizlerde bundan böyle belirli kriterlere uyup doğru kıyafet seçimini kendiniz rahatlıkla sağlayabilirsiniz.

Elbiseleri tek renk seçin

Elbise alırken daha çok tek renk ve koyu renkli elbiseler alarak üzerinizde güzel durmasını sağlayabilirsiniz. Farklı tonlarda da farklı elbiseler alabilirsiniz ancak tek renk olmasına özen gösterin. Teninize uygun olan hangi renklerde elbiseler varsa, o renklerde ki elbiselerin size yakışacağını bilmenizi isteriz.

Kumaşların doğru seçimi hakkında

Kesinlikle üzerinize yapışan, sert olan kumaşlardan yapılmış olan elbiseleri satın almayın. Sert ve ağır yükü bulunan elbiseler gün içerisinde sizlere rahatsızlık verir. Giydiğinizde vücudunuza tam olarak oturan, sanki sizin için üretilmiş bir elbiseymiş gibi olmasına özen gösterin. Vücudunuzu güzel gösteren kumaşlar, sizin öncelikli seçimleriniz olmalıdır.

Kalça ve basen

Bel kısmı büzgülü olan ya da rahat pileli olan birçok etek ve pantolon tarzında ki kıyafetler, büyük kalça ve basen sorunu olanların bu bölgelerini gizlemek için tercih edilebilir. Bulunduğunuz zamana uygun olan modayı da takip ederek uygun pantolon veya etek almanız size kıyafet açısından (+) kazandırır.

Kesim ile dikişin kontrolünü yapın

Sizi sıkı saran elbiseleri, ceketleri tercih etmemeniz en doğrusu olur. Bununla beraber kesim ve dikiş bölgelerini de kesinlikle satın almadan önce kontrol edip, inceleyin. Defolu ürün almaktan kesinlikle kaçının.

Ayakkabı en önemli faktör

Elbiselerinizle beraber şık görünmenizi ayarlayan bir diğer etken de ayakkabılardır. Ayakkabılar, bayanları en şık ve en iyi şekilde gösteren etkendir. Ayak bileğinize dolanan çeşitli tasarımda ki ayakkabılar sizlere göre olmayacağı için bunlardan uzak durun. Bu tür ayakkabılar sizi daha şişman gösterebilir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

replicas watches swiss iwc replicas de relogios rolex replika ure fake omega watches best replica watches replik hodinek cheap rolex replica watches breitling fake watches best replica rolex watches replicas de relogios replicas de relojes polo ralph lauren shirt ralph lauren men's clothing cheap polo shirts for men Men's Polo Shirts on Sale

Sağlık Bilgileri

Kadınlar Şehri | Kadınca Sağlık Güzellik Bakım Rehberi